Aparthotel Svatý Vavřinec


Aparthotel se nachází v přirozeném centru Pece pod Sněžkou a přitom 100 metrů od přibližovacího vleku do SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.  Horská architektura a špičkový design naleznete ve všech prostorách našeho Aparthotelu. Naleznete zde vše, co budete potřebovat pod jednou střechou. Máme hernu pro nejmenší, teenagery i dospělé. Naše Krkonošské wellness disponuje veřejnou i privátní částí, kde si užijete Relax v soukromí. V naší restauraci si vychutnáte gastronomické zážitky, naši kuchaři Vám připraví nezapomenutelná jídla na italském X-Oven grilu na mangrovníkovém dřevě. Romantiku si vychutnáte v naší vinárně s vinotékou.

UBYTOVÁNÍ
Ubytování v našem Aparthotelu se řadí do kategorie 4**** a nabízí maximum komfortu a designu. Naše Apartmány jsou plně vybavené, naleznete v nich kuchyň, krásné koupelny, obývací pokoje včetně TV a mnoho dalšího. Zvolit si můžete apartmány od 1kk až po 4kk. Některé disponují vlastní vířivkou, finskou saunou, nebo infrasaunou. Jaký pokoj si zvolíte, je jenom na Vás. 

GASTRONOMIE 
Vavřinec Restaurace je součástí Aparthotelu. Naši kuchaři Vás zde budou hýčkat po celý den. Jídla připravují na italském grilu X-Oven za použití mangrovníkového dřeva. Vychutnat si tak můžete například steak ze stařeného masa. Naše restaurace, to jsou gastronomické zážitky, na které budete vzpomínat. Na výběr máme z široké řady rumů a dalšího kvalitního alkoholu.
Pokud jedete za romantikou, doporučujeme navštívit naši vinárnu s vinotékou, kde naleznete skvělá tuzemská i zahraniční vína, která si vychutnáte v nádherné atmosféře.

KRKONOŠSKÉ WELLNESS
Součástí našeho Krkonošského wellness je jak veřejná, tak i privátní část. Nabízíme venkovní finskou saunu, biosaunu, parní saunu, Kneippův chodník, veřejnou i privátní vířivku, ochlazovací program, včetně zážitkových sprch a ledovače, relax zónu a hlavně nádherné prostředí maximálně uzpůsobené pro Vás relax. 
Hýčkat se nechte od našich masérů a dámy jistě ocenění služby naší kosmetičky.

Tak neváhejte a objednejte si pobyt u nás už nyní, těšíme se na Vás v Peci, v Aparthotelu Svatý Vavřinec.